تاريخچه بيمارستان

بیمارستان ایرانشهر تهران با ظرفیت 120 تخت بیمار و 6 اتاق عمل، در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و زیربنای تقریبی 11 هزار متر مربع در 10 طبقه در مركز تهران واقع شده است. بیمارستان ایرانشهر واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به سه راه طالقانی، خیابان شهید جواد كارگر در سال 1355 توسط 10 تن از متخصصین مجرب كشور عزیزمان تاسیس و شروع به ارائه خدمات درمانی نمود، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بیمارستان ایرانشهر به وزارت بهداری وقت و سپس به دانشگاه علوم پزشكی ایران سپرده شده و پس از پیگیری های مستمر و با حكم دادگاه انقلاب اسلامی بیمارستان در سال 1376 به صاحبان اصلی اش عودت داده شد.بیمارستان ایرانشهر در حال حاضر با كادر مجرب و متخصصین و فوق تخصص های مختلف و اساتید بزرگ كشور در حال ارائه خدمات به بیماران نیازمند می باشد. این بیمارستان با اكثر بیمه های تكمیلی و همچنین بیمه خدمات درمانی قرارداد دارد.

بیمارستان دارای بخش های مختلف CCU ،ICU ، جراحی قلب، آنژیوگرافی، داخلی، جراحی عمومی، ارتوپدی، روماتولوژی، غدد، داخلی اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و … می باشد .

بخش VIP بيمارستان در آذر ماه 1402 بازسازي و افتتاح گرديد كه شامل 20 اتاق شامل 4 اتاق ايزوله و 4 اتاق CIP با امكانات به روز و مدرن مي باشد كه نمونه آن در ايران نظير ندارد .

بخش اورژانس و رادیولوژی و آزمایشگاه و سی تی اسكن, MRI بیمارستان بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به بیماران می باشند.درمانگاه تخصصی بیمارستان شامل كلینیك های مختلف گوارش، غدد، مغز و اعصاب، روماتولوژی، قلب، جراحی قلب، زنان، اطفال و … می باشد.

بیمارستان ایرانشهر با ارزش گذاری به بیماران، پایه گذاری حاكمیت بالینی در تمامی سطوح را اساس كار خود قرار داده است و بر همین اساس شعار همیشگی بیمارستان و كلیه پزشكان و پرسنل این می باشد:

                                                                  « همیشه حق با بیمار است »

بیمارستان ایرانشهر این شعار را محور كار خویش قرار داده و تا امروز بر اجرای آن وفادار مانده است.

بيمارستان ايرانشهر مجموعه اي كاملا خصوصي است كه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي از طريق دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي نظارت مستمر بر ارائه خدمات آن داشته و تاكنون هرساله گواهينامه ارزشيابي درجه يك را از آن وزارتخانه دريافت كرده است .

بخش VIP بيمارستان ايرانشهر
Translate »