پيام مديريت

دکتر نصرتی
دكتر محمدعلي نصرتي  مديرعامل بيمارستان ايرانشهر

به نام ايزد يكتا

پيام مدير

ستايش خداوندي را كه در يگانگي والا و در بي  همتايي ، نزديك   و در اقتدارشكوهمند و در اركان خود بسي بزرگ است .دانشش بر همه چيز احاطه دارد و حال آنكه او در مقام خودش است و آفريدگان، همگي مقهور قدرت اويند .بزرگي كه پيوسته بوده و ستوده اي كه هميشه خواهد بود . پديد آورنده  آسمانها ي بلند و گستراننده گسترده شده ها و فرمانرواي مطلق زمين و آسمانهاست و بي اندازه و پاك و بي نهايت پاكيزه است . پروردگار فرشتگان و روح القدس و نسبت به هر آنچه آفريده فزونبخش است و چه ساخته و پرداخته، غرقه عطا و فضل اويند . هر ديده اي را مي بيند و هيچ ديده اي را توان ديدار او نيست بزرگوار و بردبار و بخشنده است كه رحمتش همه چيز را فرا گرفته و منعمي است كه بر همه مخلوقات منت داده.  

(قسمتي از خطبه غدير )

خوشبختي ديگران از خوشبختي ما كم نمي كند و ثروت آنان رزق ما را نمي كاهد و صحت آنان هرگز سلامتي ما را نمي گيرد . پس آرزو مي كنيم  براي ديگران آنچه را كه آرزو مي كنيم براي خودمان .

با درود فراوان خدمت مراجعين گرامي

مفتخريم كه در بيمارستان ايرانشهر تهران با قدمتي بيش از 40 سال و داشتن كارنامه اي درخشان  در عرصه بهداشت و درمان ، خدمتگزار بيماران هستيم .

 اين بيمارستان با حضور فعال پزشكان متخصص وبا تجربه آماده ارائه خدمات شبانه روزي و بي وقفه به بيماران مي باشد.

كسب گواهي نامه IPD از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي به اين مركز امكان ارائه خدمت به بيماران خارجي را فراهم نموده   است . ودارا بودن  گواهي نامه اعتبار بخشي ملي درجه يك نمايانگر اينست كه در عرصه ارائه خدمات بهداشتي و درماني داراي  استانداردهاي معتبر مي باشد .

انجام برخي جراحي هاي نادر مثل جراحي تومورهاي استخواني بدخيم نشانگر وسعت ارائه خدمات و متمايز بودن آن از ساير مراكز است .تلاش بي وقفه مديران و پزشكان و پرسنل اين مركز باعث پيشرفت روز افزون و پيشتازي در عرصه بهداشت ودرمان مي باشد  .ارائه خدمات تخصصي پاراكلينيك بيماران را از اعزام مكرر به مراكز ديگر بي نياز ميكند و دارابودن تجهيزات رفاهي در محيطي آرام با پرسنلي مجرب از ديگر امتيازات بيمارستان ايرانشهر مي باشد.

كلينيك هاي تخصصي و امكان نوبت گيري تلفني و آنلاين ،دسترسي بيماران را به خدمات درماني سهل تر مي نمايد .

همه اين موارد تنها گوشه اي از تلاش ما براي خدمت رساني به جامعه و بيماران است.  ما  با تمام نيرو و توان در راه ارائه خدمات بهتر  تلاش مي كنيم و در اين راه از انتقادات و پيشنهادات شما  براي پيشرفت  سود خواهيم جست و از شما خواستاريم كه مارا با  نظرات خود ياري نماييد .

ما عميقا تعهد مي كنيم كه خود را وقف خدمت به انسانيت نماييم .ما حرفه خود را با وجدان و شرافت انجام خواهيم داد و سلامتي بيماران نخستين و ظيفه ما خواهد بود. ( سوگند نامه سقراط )

 از خداوند متعال تندرستي شما را خواستاريم . 

                                                                                                                دكتر محمد علي نصرتي

Translate »